Ogłoszenie

St. UTW „Tęcza” zaprasza wszystkich członków na zebranie organizacyjne w dniu 9.09.2014 r. o godz. 11:00 (sala 102) Temat spotkania: - omówienie organizacji ?Święta Sadów?, - omówienie organizacji Inauguracji Nowego Roku Akademickiego 2014/2015 - różne Liczymy na liczne przybycie. Więcej »

Powakacyjny harmonogram zajęć w OKSiR

NOWY HARMONOGRAM ZAJĘĆ W OKSiR

Wszystkie zajęcia oraz spotkania organizacyjne odbywają się w OKSiR w Wiszni Małej przy ulicy Szkolnej 1.

Więcej informacji: 71 312-70-76504-068-925 oraz w sekretariacie.

 

GIMNASTYKA REHABILITACYJNA DLA PAŃ 

15.09 o godz. 18.00 - spotkanie organizacyjne dla chętnych
Prowadzący: Henryk Kiewra

ZAJĘCIA PLASTYCZNO-CERAMICZNE

17.09 – pierwsze zajęcia 
Prowadząca: Ela Filipkiewicz

16.00 – 17.50 zajęcia dla dzieci
(8zł pojedyncze zajęcia, 25zł miesiąc)
18.00 – 20.00 zajęcia dla dorosłych
(15zł pojedyncze zajęcia, 45zł miesiąc)

ZAJĘCIA TANECZNO-RYTMICZNE DLA DZIECI

17.09 godz. 17.00 – zajęcia taneczno-rytmiczne dla dzieci od 3,5 do 7 lat
(7zł za jedne zajęcia)
Prowadzący: Tomasz Biesiedecki

CHÓR OKSiR
Wtorki 18.00 – 20.00 
Trwa nabów głosów!
Prowadzący: Mateusz Franczak

JĘZYK NIEMIECKI
Prowadzący: Magdalena Mila-Czarnota
Poniedziałek, godz. 19:30 - 21:00 (grupa początkująca 0, A1)
Opłata: 15zł/45 min.
Zapisy: 606 620 002

JĘZYK ANGIELSKI
Bezpłatny kurs języka angielskiego - więcej informacji.

SZKÓŁKA SZACHOWA

17.09 o godz. 18.00 – 19.30 odbędą się pierwsze zajęcia
Prowadzący: Łukasz Butkiewicz

JOGA
18.09 godz. 18.30 – 20.00 odbędą się pierwsze zajęcia
Prowadzący: Arkadiusz Andrzejewski

ZUMBA

Prowadzący: Monika Sobótka

Środy, godz. 19.00 - 20.00
Piątki, godz. 18.00 - 19.00
Kontakt z prowadzącą: 501-638-206
Opłata za zajęcia do uzgodnienia z instruktorką.

KLUB ROWEROWY

Soboty, godz. 11.00 - 14.00
Informacje o spotkaniach w zakładce "Co nas czeka" na stronie "Rowerówki".

RINGO

Prowadzący: Dorota Olbryt
Czwartki, godz. 14.00 - 15.30
Piątki, godz. 15.00 - 16.30
Zajęcia odbywają się w Zespole Szkół w Krynicznie
Strona ringo

 

Więcej »

POWAKACYJNE SPOTKANIA W KOŁACH ZAINTERESOWAŃ


8.09. godz.17.00- Studio Piosenki- zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży- prowadzi Aneta Góral

9.09.godz.13.30- Koło Małego Plastyka- prowadzi Bożena Przybylska

9, 23, 30.09. w godz. 16.00 – 17.30 - „Teatrałki” - zajęcia teatralne dla  dzieci w wieku 7 – 9 lat –prowadzi Justyna Asztemborska
Temat przewodni: „Teatralne abecadło”

10.09. godz.17.00- Warsztaty ceramiczne-prowadzi Grażyna Magdalena Drzewiecka –Olszewska

12, 19, 26.09 w godz. 16.00 – 17.30  Dziecięcy Teatrzyk „ Bajeczka ”- zajęcia  teatralne dla dzieci w wieku 10 – 12 lat ,prowadzi Justyna Asztemborska       
Temat przewodni: „ Opowiadania z morałem”

12, 19, 26.09.  w godz.18.30 – 20.00 -  Spotkania literacko – teatralne  dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej –prowadzi Justyna Asztemborska

12.09.  Zajęcia Taneczne- prowadzi Sonia Baran
15.15-16.15- Dzieci w wieku 7-10 lat
16.15-17.00- Przedszkolaki
17.00-18.00- Grupa Aplauz
18.00-19.00- grupa Aplauz

„Dziecięce Fantazje Plastyczne”- zajęcia dla dzieci od 6 lat,
prowadzi Monika Materny
czwartki godz.15.00 (zajęcia zaczynają się od 9 października)

Więcej »

Bieg w żmigrodzkim parku z Radiem Wrocław!

Gmina Żmigród i Radio Wrocław zapraszają już w najbliższą niedzielę, 7 września 2014 roku, na uroczyste otwarcie tras biegowych w Zespole Pałacowo-Parkowym w Żmigrodzie. Nasza gmina, we współpracy z Nadleśnictwem Żmigród i Zespołem Placówek Kultury, przyłączyła się do akcji Radia … Czytaj dalej Więcej »

Scroll To Top