Home / Gmina Oborniki Śl.

Category Archives: Gmina Oborniki Śl.

Feed Subscription<

#18 Aktywna Gmina Oborniki Śląskie

Ruszyło głosowanie na projekt #18 AKTYWNA GMINA OBORNIKI ŚLĄSKIE. Nasz projekt to świetna okazja do poznania Dolnego Śląska oraz terenu Wzgórz Trzebnickich i Gminy Oborniki Śląskie. Zaproponowany przez Nas cykl imprez ukaże piękno otaczającej przyrody oraz rozpropaguje aktywny tryb życia i odpoczynek na świeżym powietrzu. W ramach planowanego cyklu imprez zaangażujemy miłośników różnych dyscyplin sportu m.in. piłki nożnej, wyścigów rowerowych, biegów na orientacje, pieszych wędrówek itp. z terenu całego województwa dolnośląskiego. Imprezy przyczynią się do upowszechniania kultury fizycznej i turystyki aktywnej nie tylko na terenie Gminy Oborniki Śląskie, ale także województwa dolnośląskiego przez udział zawodników oraz szeroką promocję wydarzenia na portalach społecznościowych, lokalnej prasie oraz poprzez nagranie filmu promocyjnego oraz wydanie map, ulotek i przewodników. Cykl imprez sportowo – turystycznych zachęci mieszkańców Dolnego Śląska do uprawiania sportu i poznania walorów turystycznych województwa. Głosy zbieramy do 30 lipca 2017r.

Więcej »

REKRUTACJA 2017/2018 – KOMUNIKAT

Informujemy, że mamy jeszcze kilka wolnych miejsc do klas pierwszych.

Nie dostałeś się? Dostałeś, ale nie tam gdzie chciałeś.

Przyjdź - coś poradzimy.

W naszej szkole odnajdziesz się, jesteśmy małą szkołą, tworzymy przyjazną atmosferę.

Wszystkie informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły pod telefonem 71 310 21 93 lub 71 310 22 23 od godziny 8.00 - 15.00

 

AKTUALNA OFERTA ZAPRASZAMY!!

Więcej »

VII Powiatowy Turniej Sołtysów w Kuraszkowie

Stowarzyszenie Przyjaciół Kuraszkowa zaprasza 22 lipca 2017 do Kuraszkowa na VII Powiatowy Turniej Sołtysów i Rad Sołeckich Powiatu Trzebnickiego o "Kuraszkowską Palmę Pierwszeństwa". Zawody będą odbywać się na boisku sportowym. W programie nie zabraknie atrakcji takich jak: wystawa RetroTRAKTOR, pokazy rekonstrukcyjnych z grodu Byczyna, dmuchanych zamków dla dzieci.

Więcej »

15.07.2017 – II Obornicki Przegląd Kapel Ludowych i 35-lecie Kapeli Jana Boduszka

W dniu 15 lipca Kapela Ludowa Jana Boduszka z Siemianic uroczyście obchodziła Jubileusz 35 lecia działalności artystycznej. Jubileusz przygotowała Gmina Oborniki Śląskie z wieloma instytucjami, a także naszym udziałem. Pielęgnowanie i uprawianie ludowego muzykowania... Więcej »

Sprzedaż drewna!

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży drewna, która mieści się w załączniku poniżej. Termin składania ofert upływa 24 lipca 2017 roku o godzinie 10.00.

Więcej »

5 i 12.07.2017 – „Gry zespołowe, zabawy integracyjne, planszówki”

5 i 12 lipca dzieci, które odwiedziły OOK miały okazję wziąć udział w zajęciach „Gry zespołowe, zabawy integracyjne, planszówki”, które prowadzi Justyna Asztemborska. Jak nietrudno się domyślić, zabawa była rewelacyjna. Na następne spotkanie z... Więcej »

Scroll To Top