Home / Gmina Oborniki Śl.

Category Archives: Gmina Oborniki Śl.

Feed Subscription<

Informujemy o przedłużeniu terminu wypełnienia ankiety dotyczącej przystąpienia Gminy Oborniki Śląskie do naboru na pozyskanie środków zewnętrznych na dofinansowanie inwestycji polegających na wymianie kotłów i pieców węglowych lub olejowych.

Szanowni Państwo,
Informujemy o przedłużeniu terminu wypełnienia ankiety dotyczącej przystąpienia Gminy Oborniki Śląskie do naboru na pozyskanie środków zewnętrznych na dofinansowanie inwestycji polegających na wymianie kotłów i pieców węglowych lub olejowych w budynkach jednorodzinnych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020. Ankieta dostępna jest na stronie www.cieplo.cte.fea.pl i aktywna będzie do dnia 26 października 2018 r.

Więcej »

14.10.2018 r. Koncert Duetu: Krzysztof Urbaniak – organy oraz Teresa Piech – skrzypce barokowe

14.10.2018 r. w kościele przy ul. Trzebnickiej w Obornikach Śląskich odbył się koncert duetu: Krzysztof Urbaniak – organy oraz Teresa Piech – skrzypce barokowe. Koncert odbył się w ramach XXV Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej... Więcej »

Uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej zorganizowane przez Kolegium Dyrektorów

W dniu 12 października w Obornickim Ośrodku Kultury odbyły się uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej zorganizowane przez Kolegium Dyrektorów w gminie Oborniki Śląskie. Uroczystości uświetniły występy taneczne i wokalne dzieci ze Szkoły Podstawowej... Więcej »

Dzień Edukacji Narodowej w OOK

Tradycją stało się, że co roku w Obornickim Ośrodku Kultury obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej. W tym roku na uroczystość przybyło wielu znamienitych gości, nauczycieli, dyrektorów placówek oświatowych, kulturalnych, sportowych. W trakcie gali odbyło się ślubowanie nauczycieli, którzy otrzymali stopień nauczyciela mianowanego i dyplomowanego. Ślubowanie odczytał Sekretarz Gminy Pan Leszek Pawlak, a listy gratulacyjne wręczył Burmistrz Arkadiusz Poprawa. Tegoroczny Dzień Nauczyciela to również okazja do tego by wręczyć nagrody dla nauczycieli za rozwijanie wśród uczniów licznych talentów artystycznych i sportowych. Całą uroczystość zwieńczył program artystyczny przedstawiony przez zespół Iskra ze Szkoły Podstawowej w Urazie pod przewodnictwem Pani Wandy Górnej

Więcej »

Koncert w ramach XXV Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej i Organowej

W najbliższą niedzielę (14.10.2018 r.) w Kościele pw. św. Judy Tadeusza i św. Antoniego Padewskiego odbędzie się koncert w ramach XXV Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej i Organowej. Obornicki Ośrodek Kultury jest partnerem tego wydarzenia.... Więcej »

Koncert Waldemara Rychłego z zespołem do filmu niemego Ponad śnieg”

Już dzisiaj o godz. 19 odbędzie się w Obornickim Ośrodku Kultury wyjątkowe wydarzenie – połączenie koncertu i pokazu filmowego. Do pokazu filmu niemego „Ponad śnieg” włączony będzie koncert folkowy, łączący tradycyjną muzykę europejską z... Więcej »

Scroll To Top