Category Archives: Lubnów

Feed Subscription<

Dzień Dziecka w Lubnowie

Zapraszamy 07.06.2015 r. (w niedzielę) o godz. 13.00 na plac zabaw w Lubnowie. O godz. 14.00 wraz z Obornickim Ośrodkiem Kultury zapraszamy na Warsztaty Recyklingowe prowadzone przez instruktorów z Fundacji Raban. Dziękujemy Zakładom Wyrobów Cukierniczych ,,Miś” Sp. z o.o. z siedzibą w Obornikach Śląskich za słodkości dla naszych pociech.   Więcej »

Mikołajki 2014

6 grudnia, ku wielkiej radości najmłodszych mieszkańców Lubnowa, odwiedził nas Mikołaj. Z powodu braku zimy i śniegu, przyjechał do nas eleganckim powozem. I tym razem było dużo zabawy i śmiechu, a prezenty – jak co roku – okazały się wspaniałe. Więcej »

Dożynki Gminne 2014 w Golędzinowie

23 sierpnia 2014 r. na placu festynowym przy lotnisku w Golędzinowie odbyły się Dożynki Gminne. A tak wyglądał nasz wspaniały wieniec dożynkowy. Dożynkom towarzyszyło wiele atrakcji nie tylko dla dzieci. Były spektakle, zabawy sportowe, konkursy i pokaz ptaków drapieżnych. Można było polecieć balonem i obejrzeć skoki spadochronowe. Wszyscy świetnie się bawili.   Więcej »

Mikołaj 2013

7 grudnia około godziny 16.00 odwiedził nas Mikołaj. Było dużo śmiechu i radosnej zabawy. Dzieci dzielnie wykonywały różne zadania i pomogły pracowitym Smerfom odgadnąć zaszyfrowane świąteczne hasło. Były też oczywiście wspaniałe prezenty. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku Mikołaj znów nas odwiedzi. Więcej »

Komunikat Burmistrza Obornik Śląskich

Burmistrz Obornik Śląskich informuje, że na terenie naszej Gminy pojawiły się informacje o wzmożonych kontrolach sanitarnych przeprowadzanych przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. W treści tej wiadomości zamieszczono prośbę o „przygotowanie z ostatnich sześciu miesięcy stanu wodomierzy z faktur oraz rachunki za wywóz ścieków”.  Wojewódzki Fundusz nie jest jednostką przeprowadzającą tego […] Więcej »

Scroll To Top