Home / Gmina Oborniki Śl. / Morzęcin Mały

Category Archives: Morzęcin Mały

Feed Subscription<

Konkurs Piękna Wieś Dolnośląska

Witam Państwa po dość długiej przerwie , przerwa ta była spowodowana naprawdę z chronicznego braku czasu ponieważ tak dużo się w naszej Wiosce dzieje , że czasu niestarcza aby usiąść do komputera. Ale opłaca się ciężka praca bo podziękowanie za pracę przyszło.Pierwszym sukcesem jest zajęcie III miejsca w konkursie Piękna Wieś Dolnośląska w kategorii najlepszy [...] Więcej »

Stoły Wielkanocne

W  dniu 05-04-2014. W Obornikach Śląskich odbyła się VI Wystawa Stołów Wielkanocnych nasze Stowarzyszenie brało udział w wystawie stołu jak również do konkursu wystawiono palmę która zajęła III miejsce .W tym samym dniu również uczestniczyliśmy jako delegacja Powiatu Trzebnickiego w wystawie Stołów Wielkanocnych na ziemi Kłodzkiej tam również za palmę otrzymaliśmy III miejsce.   Więcej »

Nasza oferta Turystyczna

  Lubisz gotować dobrze zjeść ? Odwiedż  Morzęcin Mały „Wioska smaku ze Szpinaku” Lubisz robótki  ręczne serdecznie zapraszamy. Nasza oferta Warsztaty kulinarne Warsztaty artystyczne Questing -Wyprawa odkrywców Zwiedzanie okolicy przejażdżka bryczką po okolicy Zapraszamy  szkoły,  przedszkola oraz grupy zorganizowane do Morzęcina Małego  „Wioski smaku ze szpinaku” od kwietnia do pażdziernika       Więcej »

Ciepła, złota jesień i grzyby, to jest to !!!

Witam serdecznie sympatyków i miłośników naszej uroczej miejscowości. Na początek muszę przeprosić wszystkich za długą przerwę w moich wpisach. Tym razem pragnę Wam przedstawić naszą miejscowość i okolice w przepięknych barwach tegorocznej jesieni. Utrzymująca się słoneczna pogoda sprawiła, że jesienna kolorystyka jest wyrazista i zachwyca oko wrażliwego obserwatora. Jestem przekonany, że każdy, kto odwiedzi Morzęcin [...] Więcej »

Organizowanie Warsztatów oraz Wyprawa Odkrywców

Stowarzyszenie KONICZYNKA z Morzęcina Małego zaprasza Szkoły,Przedszkola oraz Rodziny na Warsztaty rękodzielnicze oraz kulinarne jak również wyprawę odkrywców do malowniczej miejscowości która jest otoczona lasami i posiada mikroklimat.Miejscowość znajduje się 6 km. od Obornik Śl. a od Wrocławia 27km. Zapraszamy do Morzęcina Małego  Kontakt tel.500 43 89 21 oraz mail grazynamazur2@o2.pl       Więcej »

Dożynki Gminne 2013 – URAZ

Witam wszystkich sympatyków i członków naszego Stowarzyszenia. Dożynki w kulturze słowiańskiej, jako Święto Ludowe i wielowiekowa tradycja składnia podziękowania na zakończenie żniw i prac polowych, są w Polsce obchodzone ze szczególnym poszanowaniem dla zachowania tradycyjnego ceremoniału. Rolnicy i lokalne społeczności wiejskie przygotowują wieńce wykonane z tegorocznych płodów zebranych z pól i sadów oraz pieką chleb [...] Więcej »

Scroll To Top