Home / Gmina Prusice / Prusice

Category Archives: Prusice

Feed Subscription<

VIII Leszczyński Maraton Rowerowy zaliczony …

VIII Leszczyński Maraton Rowerowy zdobyty przez rowerzystów z Bike Family Team. 26 maja w Dzień Matki 15-nastu odważnych rowerzystów z naszego stowarzyszenia, „walczyło” na drogach woj. Wielkopolskiego. Leszno, które w tym roku było rekordowe pod względem liczby startujących 1015 osób (zapisanych) przywitało nas chłodnym powietrzem, i wspaniale wiejącym wiatrem. Parę minut po godzinie 6 odebraliśmy   Read More ... Więcej »

Wspomnienia … podziękowania … itd ;)

II edycja KURZBACH TROPÓW OCZAMI 2 naszych klubowiczek Renia: „Z mojej perspektywy to wyglądało tak, że poproszę o jeszcze bo już odpoczęłam, zapomniałam o momentach w których nie miałam już siły, kiedy miałam dość błota i tych wstrętnych owadów. To wszystko wynagrodziło mi wspaniałe nie zastąpione towarzystwo i super zabawa..a na koniec pyszne jedzonko, super   Read More ... Więcej »

WYNIKI II edycji Kurzbach Tropy Górowo

Witajcie już są długo wyczekiwane wyniki po dokładniejszym wgłebieniu sie w karty uczestnika ogłaszamy co następuje.: TRASA RZEZIMIESZEK (piesza) 11km : 1/1. Mateusz Jarzębowicz czas 2 godz :04 min pkt 15 na 15 2/1. Magdalena Jarzębowicz czas 2 godz :04 min pkt 15 na 15 3/2. Igor Bandrowicz 2 godz :15 min pkt 15 na   Read More ... Więcej »

Koniec zapisów internetowych …

Witajcie cieszymy się że nasz rajd odbił się takim echem i tak tłumnie zapisywaliście się na listę startową. Przypominamy… jeżeli nie zapisałeś się bądź nie zdążyłaś się zapisać przez internet nie szkodzi możesz to zrobić jeszcze w dniu rajdu w godzinach od 9 do 10.30. Serdecznie zapraszamy .. Oto aktualna lista startowa z internetowych zapisów:   Read More ... Więcej »

Do Kurzbacha odliczamy już godziny… Ostatnia doba zapisów..!!!

Już ponad 70 osób na liście zgłoszonych… Przypominam zostało tylko ostatnie 30 miejsc z pełnym pakietem startowym !!! Więc decyduj się szybciej Zapisy internetowe kończą się jutro o godzinie 24 więc jak ktoś zgłosi się później nie będzie już brany pod uwagę i będzie musiał się zapisać osobiście w dniu imprezy. Ze swojej strony prosimy   Read More ... Więcej »

Przygotowania Kurzbacha idą pełną parą

Dobra pora uchylić rąbka tajemnicy jak idą przygotowania:) Nie wytrzymałem Tomek … Mapki na Kurzbacha już się „wypalają” w chwili obecnej w drukarni (oczywiście wszystko w tajemnicy by nie zdradzić pkt ) Koszuleczki pachnące świeżym nadruczkiem czekają na swoich właścicieli… prezent niespodzianka nr. 1 już właśnie w drodze do Prusic, a prezent niespodzianka nr 2.   Read More ... Więcej »

Pomagamy Filipkowi

Wszystkich uczestników biegowego i rowerowego rajdu Kurzbach Tropy 2 zapraszamy do uczestnictwa w akcji pomocy Filipkowi. Filip to 2letni Chłopczyk chorujący na Zespół Williamsa. Choroba odbiera mu to co mają zdrowe dzieci -czyli prawidłowy rozwój Fizyczny i Intelektualny. Mimo zmaga jakie musi pokonywać , jest Chłopcem bardzo radosnym i uśmiechniętym. Wszystkich Uczestników, ich Rodziny, Kibiców,   Read More ... Więcej »

II edycja Kurzbach Tropy …

II edycja KURZBACH TROPY Zapisy do rajdu Kurzbach Tropy 2 na stronie http://www.sbft.pl/kurzbach/zapisy Witajcie pragniemy Was poinformować, że już jest data i miejsce tegorocznej edycji II Kurzbach Tropy, czyli rajd Prusickich rozbójników na orientację. Tak jak rok temu również i w tym roku do pokonania będą 3 trasy, 2 piesze (biegowe) Zakapior i Rzezimieszek i   Read More ... Więcej »

Pożegnanie zimy 14 kwietnia 2013

Tak długiej i mroźnej zimy nie pamięta chyba nikt, tym bardziej cieszymy się, że, choć spóźnione, powitanie wiosny udało się nam doskonale. Tradycyjnie, sezon rozpoczęliśmy rajdem, w tempie spacerowym, by nie forsować uśpionych po zimowych chłodach muskułów. Rozpoczęliśmy przed kościołem pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny w Skokowie, gdzie uczestniczyliśmy we Mszy Św. by poddać nasze   Read More ... Więcej »

Scroll To Top