Home / Gmina Wisznia Mała

Category Archives: Gmina Wisznia Mała

Feed Subscription<

Sukces Szymanowian – będzie płyta!

Zespół ludowy Szymanowianie zwyciężył w akcji „Nagraj swoją folkową płytę” prowadzonej przez unIQ SOUND STUDIO w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i programu Wiedza i Rozwój. W efekcie, już w marcu grupa zarejestruje płytę w profesjonalnym studio nagrań. Gratulujemy i nie możemy się doczekać! To wspaniały prezent na 40-lecie zespołu, które świętujemy właśnie w tym roku. Więcej »

Konkurs plastyczny na Wiszeńską Pisankę

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na Wiszeńską Pisankę. Pisanka może zostać przygotowana dowolną techniką. Termin składania prac to 20 marca 2018. Zapraszamy do pobrania karty zgłoszeniowej i przeczytania regulaminu konkursu: kartazgloszeniowa-wiszenskapisanka regulaminwiszenskapisanka Więcej »

Najmłodsi spędzili ferie z OKSiRem

Przez dwa tygodnie ferii dzieci z Wiszni Małej codziennie, przez cztery godziny, spędzały czas na zajęciach w Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji.  Najczęściej dzień zaczynał się od filmu oraz wspólnego grania na komputerach podczas tzw. retro grania. Dzięki tym zajęciom najmłodsi mogli poznać gry komputerowe, w które w młodości grali ich rodzice (m.in. Super Mario […] Więcej »

Informacja

Zapraszamy do składania ofert dla zadania pn. „Zakup nagłośnienia dla Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Wiszni Małej”. Projekt realizowany jest w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020 w zakresie „Wzmacniania kapitału społecznego”. Termin składania ofert: 16.02.2018 r. do godz. 14.00. Opis […] Więcej »

Wiosenna (za)Dyszka!

Wiosenna (za)Dyszka odbędzie się 28 kwietnia. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z regulaminem (oraz zgodami) i zapisywania się na stronie internetowej https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=3659 Bieg na 10 km odbędzie się w Ligocie Pięknej. Trasa biegu tradycyjnie będzie crossowa (piękne tereny leśne). Regulamin VI WISZEŃSKIEJ (ZA)DYSZKA Załącznik Nr 1 Załącznik Nr 2 Załącznik Nr 3 Więcej »

Ferie 2018 z OKSiR Wisznia Mała

Zapraszamy dzieci spędzające  ferie na terenie naszej gminy do skorzystania z oferty OKSiR. W każdy dzień przygotowaliśmy atrakcje dla dzieci. W planach różnorodne zajęcia i warsztaty, a także wycieczka i prawdziwy karnawałowy bal. Zainteresowanych prosimy o kontakt – więcej szczegółów na plakatach poniżej.  Więcej »

Spotkania noworoczne

Zapraszamy na cykl spotkań noworocznych, które będą odbywały się w świetlicach na terenie gminy. W programie m.in. muzyka, symboliczna lampka szampana, wspólne śpiewanie kolęd oraz to co najważniejsze – wspólnie spędzony czas i dobre życzenia na nowy rok. Strzeszów, 05.01.2018 godz. 17:00 Kryniczno, 06.01.2018, godz. 18:00 (spotkanie dla mieszkańców Kryniczna i Malina) Psary, 07.01.2018, godz. […] Więcej »

Wielki finał Wiszeńskich Talentów

Przez blisko pół roku młodzi wokaliści z Wiszni Małej pracowali nad wokalem i repertuarem, rejestrowali piosenki w profesjonalnym studio nagrań, brali udział w działaniach promocyjnych, a ich nagrania zostały zebrane na płycie. 22 grudnia odbył się koncert finałowy projektu Wiszeńskie Talenty połączony z premierą CD. Celem projektu, dofinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, było […] Więcej »

Scroll To Top