Home / Gmina Wisznia Mała

Category Archives: Gmina Wisznia Mała

Feed Subscription<

Wejściówki na ceremonię otwarcia World Games

OKSiR Wisznia Mała otrzymał pulę wejściówek na ceremonię otwarcia igrzysk The World Games 2017 we Wrocławiu. Zapraszamy mieszkańców gminy do udziału w tym niepowtarzalnym wydarzeniu. Rezerwacja wejściówek (i odbiór) odbywa się w naszym sekretariacie w godzinach od 8:00 do 16:00 (od środy 19.07.2017).   Więcej »

Zapraszamy na MTB Cross Country w Mienicach!

Już we wrześniu kolarze górscy będą rywalizować o Puchar Wójta Jakuba Bronowickiego podczas MTB Cross Country w Mienicach. Na zawody zapraszamy nie tylko wielbicieli rowerów! Wyścig odbędzie się 9 września. Długość tras to 30 km (mężczyźni), 15 km (kobiety) oraz 3 km (dzieci). Zgłoszenia przyjmujemy do dnia poprzedzającego zawody. Więcej szczegółów na plakacie!   Regulamin można […] Więcej »

22 lipca bawimy się w Psarach!

Zapraszamy na dyskotekę przy oranżadzie w Psarach. Nie ma ograniczeń wiekowych, a DJ zagra wspaniałe utwory z lat sześćdziesiątych, siedemdziesiątych, osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, a także całkiem współczesne piosenki. Wstęp to jedyne 5PLN. Każdy uczestnik będzie mógł się poczęstować pyszną, tytułową oranżadą. Zapraszamy! Więcej »

Mamy już nagrody za ciasto i deser z Malin na konkurs w niedzielę 9.lipca 2017r

Poniżej zdjęcia nagród ufundowanych przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działnia Kraina Wzgórz Trzebnickich za trzy najlepsze ciasta z malinami oraz trzy najsmaczniejsze desery malinowe. W imieniu organizatorów bardzo dziękujemy Stowarzyszeniu LGD Kraina Wzgórz Trzebnickich  za ufundowanie atrakcyjnych nagród.  Więcej »

Trzecia wiszeńska (za)Dyszka już we wrześniu!

Zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach, które odbędą się trzydziestego września! Zapisy online dostępne są tutaj. To już trzecia wiszeńska (za)Dyszka. Mamy nadzieję, że w wyścigu wystartuje jeszcze więcej fanów biegania. Wszystkim chętnym polecamy zapoznanie się z regulaminem oraz niezbędnymi załącznikami. Regulamin Załącznik 1 Załącznik 2 Załącznik 3   Więcej »

Wakacje z OKSiR Wisznia Mała

Zapraszamy do sprawdzenia planu na lato! Dzieci będą mogły korzystać z bogatej oferty warsztatów oraz zajęć artystycznych i sportowo-rekreacyjnych przygotowanych przez  Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji. W planie również wyjątkowo ciekawe wycieczki. Oficjalne powitanie wakacji zaplanowaliśmy na 23 czerwca (godzina 16.00) w Wiszni Małej na terenie OKSiRu – zapraszamy!   Więcej »

Scroll To Top