Home / Gmina Wisznia Mała

Category Archives: Gmina Wisznia Mała

Feed Subscription<

16-17 sierpnia OKSiR zamknięty

16 i 17 sierpnia Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Wiszni Małej będzie zamknięty. Pracownicy odpracowali pierwszy z tych dni podczas Pucharu Wójta w Krzyżanowicach (12 sierpnia), a drugi zostanie odpracowany podczas dożynek gminnych w Szewcach (25 sierpnia). Za niedogodność przepraszamy.     Więcej »

Puchar Wójta i Puchar Wójta Junior w Krzyżanowicach

Puchar Wójta (oraz po raz pierwszy Puchar Wójta Junior) odbędzie się 12 sierpnia w Krzyżanowicach! Zapraszamy gorąco do udziału oraz kibicowania. Warto wybrać się na zawody całą rodziną. Na miejscu przewidzieliśmy dużo atrakcji dla dzieci (m.in. zawody z nagrodami, dmuchany zamek), a po turnieju piłkarskim odbędzie się festyn rodzinny organizowany przez Sołectwo Krzyżanowice. Gorąco zapraszamy! Więcej »

Dożynki Gminne 2018 – Szewce 25.08

W Gminie Wisznia Mała dożynki obchodzimy 25 sierpnia w Szewcach. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Łobuzy, znany z megahitu „Ona czuje we mnie piniądz”. Ponadto usłyszymy, jak zaśpiewają dla Was uElectrogórale, wiszeńskie grupy ludowe, orkiestra dęta oraz Justyna Masternak. Gorąco zapraszamy!  Oprócz fantastycznej muzyki do zabawy w programie m.in.: dożynkowy turniej sołectw, pokaz sztuki walki […] Więcej »

Ojczysty dobrze zaprogramowany

Jak połączyć język polski z programowaniem a naukę ortografii z grami komputerowymi? Nam się udało dzięki realizacji projektu „Ojczysty – dobrze zaprogramowany”. Projekt został dofinansowany przez Narodowe Centrum Kultury w ramach Programu „Ojczysty – dodaj do ulubionych 2018”. Zobaczcie reportaż z przebiegu projektu! Więcej »

Wakacje z OKSiR! Zajęcia oraz wycieczki dla dzieci!

Zapraszamy młodych ludzi do skorzystania z oferty OKSiR! Codziennie (od poniedziałku do piątku) przez sześć wakacyjnych tygodni będziemy prowadzić zajęcia dla dzieci, od godziny 10:00 do 14:00. Zachęcamy do zapisywania swoich pociech na Wakacje z OKSiR Wisznia Mała. Uwaga – w niektóre dni zamiast zajęć stacjonarnych w OKSiR organizujemy wycieczki – częściowo płatne. Żeby z […] Więcej »

Dotacja na zakup instrumentów

Puzony, klarnety, saksofony, trąbki i ponad dwadzieścia innych instrumentów otrzyma wkrótce gminna Orkiestra Dęta z Wiszni Małej działająca w Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji. Wszystko dzięki ministerialnej dotacji pozyskanej przez OKSiR. Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Wiszni Małej otrzymał dofinansowanie na zakup instrumentów dla Orkiestry Dętej z Wiszni Małej. Pieniądze pochodzą programu dotacyjnego Ministra […] Więcej »

Zajęcia szachowe przeniesione na 14 czerwca

Z uwagi na przypadające w czwartek Boże Ciało oraz wyjazd drużyny na pierwszy zjazd ekstraligi w kolejnym tygodniu, ostatnie zajęcia szachowe w tym roku odbędą się 14 czerwca. Zapraszamy wszystkich po odbiór dyplomów za cały rok pracy i pożegnalny mini-turniej. Grupa podstawowa tradycyjnie spotyka o godzinie 17:00, zaawansowana o 18:00. Za niedogodność przepraszamy.   Więcej »

Scroll To Top