Home / Gmina Wisznia Mała

Category Archives: Gmina Wisznia Mała

Feed Subscription<

Zajęcia szachowe przeniesione na 14 czerwca

Z uwagi na przypadające w czwartek Boże Ciało oraz wyjazd drużyny na pierwszy zjazd ekstraligi w kolejnym tygodniu, ostatnie zajęcia szachowe w tym roku odbędą się 14 czerwca. Zapraszamy wszystkich po odbiór dyplomów za cały rok pracy i pożegnalny mini-turniej. Grupa podstawowa tradycyjnie spotyka o godzinie 17:00, zaawansowana o 18:00. Za niedogodność przepraszamy.   Więcej »

Ojczysty dobrze zaprogramowany

Zapraszamy na Dni Języka Polskiego, które będziemy świętować od czwartego do piętnastego czerwca! W programie m.in. spotkania z prof. Miodkiem, Michałem Rusinkiem i Agnieszką Frączek. Uroczysta inauguracja projektu odbędzie się 4.06 w OKSiR Wisznia Mała o godzinie dziesiątej. Inauguracji będzie towarzyszyć pokaz robotów (m.in. robot EuGenius,z którym będzie można porozmawiać) i zadań językowych. Więcej »

Wystawa Bożeny Milewskiej i koncert Edyty Góreckiej

Zapraszamy na kolejną odsłonę Wiszeńskich Spotkań ze Sztuką! 25 maja zapraszamy na wernisaż wystawy Bożeny Milewskiej oraz koncert bardzo młodej, ale też bardzo utalentowanej i wielokrotnie nagradzanej piosenkarki Edyty Góreckiej. Wydarzenie odbędzie się w ramach obchodów Dnia Działacza Kultury i Bibliotekarza, dlatego szczególnie gorąco zapraszamy na nie osoby zaangażowane w rozwój kultury i czytelnictwa. Więcej »

Gminny Dzień Dziecka 2 czerwca w Wiszni Małej!

Zapraszamy na Gminny Dzień Dziecka! Wydarzenie odbędzie się na boisku sportowym w Wiszni Małej. Rozpoczynamy o 14:00 paradą „Młoda Polska” z okazji stulecia odzyskania niepodległości. Do wzięcia udziału zapraszamy wszystkich mieszkańców, a marszowi towarzyszyć będzie Gminna Orkiestra Dęta. Na dużej scenie zaprezentują się młode talenty z różnych dziedzin kultury (taniec, śpiew, aktorstwo), posłuchamy Wiszeńskich Debiutów […] Więcej »

Święto Narodowe Trzeciego Maja w Piotrkowiczkach i w Szewcach

Wójt Gminy Wisznia Mała oraz Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Wiszni Małej zapraszają do udziału w uroczystościach z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja tj. rocznicy uchwalenia Konstytucji RP. W programie: PIOTRKOWICZKI 09:45 Msza Święta w intencji Ojczyzny w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Piotrkowiczkach 10:45 Uroczystości przy pomniku Pamięci Narodowej z udziałem […] Więcej »

Wernisaż wystawy Pawła Jaszczuka i koncert Graftmanna

Zapraszamy na wernisaż wystawy Pawła Jaszczuka, który odbędzie się 20.04.2018 (piątek) w Galerii na Zakręcie w Wiszni Małej. Początek wydarzenia jest zaplanowany na godzinę 18:00. Wernisaż będzie połączony z koncertem Graftmanna, wokalisty i autora piosenek znanego m.in. z radiowej Trójki. Więcej »

Scroll To Top