Home / Gmina Wisznia Mała

Category Archives: Gmina Wisznia Mała

Feed Subscription<

Dożynki Gminne Wiszni Małej – reportaż

Tegoroczne Dożynki Gminne Wiszni Małej odbyły się 26 sierpnia w Wiszni Małej. Dożynki to nie tylko uwieńczenie żniw, to również okazja do wspólnego kultywowania wiejskich tradycji oraz zabawy. To wydarzenie bardzo znaczące dla całej społeczności wiejskiej. Gospodarzem dożynek było sołectwo Wisznia Mała przy udziale sołectwa Wysoki Kościół. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą Dziękczynną w kościele […] Więcej »

Dożynki – przeżyjmy to jeszcze raz

Dziękujemy wszystkim uczestnikom dożynek w Wiszni Małej za bycie częścią tego fantastycznego wydarzenia, a szczególnie osobom zaangażowanych w organizacje. Wyjątkowe podziękowania kierujemy do spółki GAZ-SYSTEM S.A. – sponsora strategicznego tegorocznego święta plonów. Zapraszamy do obejrzenia reportażu, który można obejrzeć już na kanale OKSiRu w serwisie YouTube. Więcej »

XXIV Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej

Koncerty w ramach Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej i Organowej odbywają się również w gminie Wisznia Mała. Po wydarzeniach w Wysokim Kościele i Krynicznie, zapraszamy do Szewc na koncert „Z dźwiękiem gitary”, który odbędzie się 01.10. o godzinie 19:00. Na scenie Michał Daniel Bąk oraz Waldemar Gromolak Duo. Wstęp wolny! Więcej »

MTB Cross Country w Mienicach za nami!

41 zawodników i zawodniczek stawiło się 9.09.2017 r. na starcie wyścigu MTB CROSS COUNTRY w Mienicach. Mężczyźni mieli do pokonania dwie pętle (łącznie 26 km), natomiast kobiety o jedną pętlę mniej, czyli równe 13 km. Trasa z początku była łagodna. Brukowana droga zmieniała się jednak w ostry podjazd, który nie oszczędzał ani kolarzy, ani ich […] Więcej »

Trzecia wiszeńska (za)Dyszka już we wrześniu!

Zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach, które odbędą się trzydziestego września! Zapisy online dostępne są tutaj. To już trzecia wiszeńska (za)Dyszka. Mamy nadzieję, że w wyścigu wystartuje jeszcze więcej fanów biegania. Wszystkim chętnym polecamy zapoznanie się z regulaminem oraz niezbędnymi załącznikami. Regulamin Załącznik 1 Załącznik 2 Załącznik 3   Więcej »

Zapraszamy na MTB Cross Country w Mienicach!

Już 9 września kolarze górscy będą rywalizować o Puchar Wójta Jakuba Bronowickiego podczas MTB Cross Country w Mienicach. Na zawody zapraszamy nie tylko wielbicieli rowerów! Wydarzeniu towarzyszyć będą m.in. atrakcje dla dzieci, jak np. dmuchany zamek czy zabawa z animatorami. Długość tras to 26 km (mężczyźni), 13 km (kobiety) oraz 3 km (dzieci). Zgłoszenia przyjmujemy do […] Więcej »

Scroll To Top