Home / Gmina Wisznia Mała

Category Archives: Gmina Wisznia Mała

Feed Subscription<

Bezpłatne szkolenia dla mieszkańców

Wójt Jakub Bronowicki zaprasza Mieszkańców na bezpłatne szkolenia podnoszące kompetencje komputerowe w ramach projektu pn. „E-aktywni w gminie Wisznia Mała”. Dzięki pozyskaniu grantu UE przez gminę Wisznia Mała projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020. Projekt skierowany jest do mieszkańców gminy Wisznia Mała, którzy skończyli 25 lat. Więcej […] Więcej »

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty dla postępowania „Stworzenie miejsca spotkań i prób zespołów i grup artystycznych działających przy Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Wiszni Małej”. Zapraszamy do pobrania i przeczytania oficjalnego dokumentu. Zawiadomienie (PDF) Więcej »

Zapytanie ofertowe „Stworzenie miejsca spotkań i prób zespołów i grup artystycznych działających przy Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Wiszni Małej”

12.09.2019 Zapraszamy do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie: „Stworzenie miejsca spotkań i prób zespołów i grup artystycznych działających przy Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Wiszni Małej”. Poniżej znajdą Państwo pliki z zapytaniem ofertowym, wzorem umowy i niezbędnymi formularzami. Zapytanie ofertowe UMOWA WZÓR ZAŁĄCZNIK NR 1 FORMULARZ OFERTY ZAŁĄCZNIK NR 2 KLAUZULA INFORMACYJNA RODO […] Więcej »

Wiszeńskie pikniki!

W gminie Wisznia Mała nie brakuje okazji do spotykania się na świeżym powietrzu! Od czerwca aż do połowy września, na terenie całej gminy, będą odbywać się Wiszeński Pikniki. Wśród nich znajdą się lokalne festyny rodzinne przy świetlicach i na boiskach – zapraszamy również na wydarzenia cykliczne, które odwiedzamy od lat, jak Dzień Dziecka w Szymanowie […] Więcej »

Zakup wyposażenia oraz sprzętu w związku z realizacją projektu pn. „Stworzenie miejsca spotkań i prób zespołów i grup artystycznych działających przy Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Wiszni Małej”

OKSiR Wisznia Mała zaprasza Wykonawców do złożenia oferty zakup wyposażenia oraz sprzętu w związku z realizacją projektu  pn. „Stworzenie miejsca spotkań i prób zespołów i grup artystycznych działających przy Ośrodku  Kultury Sportu i Rekreacji w Wiszni Małej” Projekt realizowany jest w ramach poddziałania  pomocy w ramach  poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii […] Więcej »

Scroll To Top