Home / Gmina Wisznia Mała

Category Archives: Gmina Wisznia Mała

Feed Subscription<

Wernisaż wystawy Pawła Jaszczuka i koncert Graftmanna

Zapraszamy na wernisaż wystawy Pawła Jaszczuka, który odbędzie się 20.04.2018 (piątek) w Galerii na Zakręcie w Wiszni Małej. Początek wydarzenia jest zaplanowany na godzinę 18:00. Wernisaż będzie połączony z koncertem Graftmanna, wokalisty i autora piosenek znanego m.in. z radiowej Trójki. Więcej »

Folkloriada – zgłoszenia dla wystawców

12 maja odbędzie się jedenasta edycja Folkloriady w Szymanowie. Podczas wydarzenia będziemy obchodzić 40-lecie działalności grupy Szymanowianie. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Dzikie Jabłka. Zapraszamy do współpracy wystawców, chętnych sprzedawać swoje produkty uczestnikom imprezy – zainteresowanych prosimy o kontakt z OKSiR.   Więcej »

Wpłynęły wnioski do Kultury na Zakręcie 2018

W dniu 20.03.2018 r. ogłoszony został konkurs inicjatyw lokalnych pn. „Kultura na Zakręcie 2018”. Był on skierowany do Mieszkańców gminy Wisznia Mała występujących jako grupa formalna, grupa nieformalna lub osoba indywidualna.  W regulaminowym terminie wpłynęło 13 zgłoszeń o łącznej kwocie wnioskowanych dotacji: 55 400,00 zł. Propozycje zostaną poddane ocenie formalnej oraz merytorycznej pod kątem zgodności […] Więcej »

MTB Cross Country

Już 16 czerwca kolarze górscy będą rywalizować o Puchar Wójta Jakuba Bronowickiego podczas MTB Cross Country w Mienicach. Długość tras to 26 km (mężczyźni), 13 km (kobiety) oraz 3 km (dzieci). Zgłoszenia online przyjmujemy do dnia 14.06.2018 r. Więcej szczegółów na plakacie i w regulaminie! Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy Regulamin można pobrać tutaj: REGULAMIN […] Więcej »

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pn. „WISZEŃSKA PISANKA”

Na ogłoszony przez OKSiR Wisznia Mała konkurs plastyczny pt „Wiszeńska Pisanka” wpłynęło 53 prac indywidualnych oraz 1 praca zbiorowa ze Szkoły Podstawowej w Krynicznie- wykonana podczas zajęć świetlicowych prowadzonych przez p. Teresę Kuczyńską. W dniu 22 marca 2018 r. w OKSiR Wisznia Mała odbyło się podsumowanie konkursu, podczas którego komisja dokonała oceny prac w sześciu […] Więcej »

Kultura na Zakręcie 2018 – nabór wniosków

Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Wiszni Małej ogłasza nabór wniosków dotyczących udziału w Konkursie Inicjatyw Lokalnych pn. „Kultura na Zakręcie 2018”, realizowanym w ramach dotacji z budżetu Gminy Wisznia Mała.Celem Konkursu jest nawiązanie i wzmocnienie współpracy między Ośrodkiem Kultury Sportu i Rekreacji, a aktywnymi społecznie i kulturalnie mieszkańcami gminy Wisznia Mała, odkrywanie i rozwijanie […] Więcej »

Jarmark Wielkanocny już 25.03 w Psarach!

VI Jarmark Wielkanocny odbędzie się  25.03.2017 r. przy sali spotkań w Psarach. Wystąpią zespoły ludowe i młode talenty, dowiemy się kto wygrał w konkursie na Wiszeńską Pisankę, a także skosztujemy przepysznych wyrobów lokalnych i zachwycimy się wiszeńskim rękodziełem. Zapraszamy! Więcej »

Wiosenna (za)Dyszka!

Wiosenna (za)Dyszka odbędzie się 28 kwietnia. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z regulaminem (oraz zgodami) i zapisywania się na stronie internetowej https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=3659 Bieg na 10 km odbędzie się w Ligocie Pięknej. Trasa biegu tradycyjnie będzie crossowa (piękne tereny leśne). Regulamin VI WISZEŃSKIEJ (ZA)DYSZKA Załącznik Nr 1 Załącznik Nr 2 Załącznik Nr 3 Więcej »

Scroll To Top