Home / Gmina Wisznia Mała

Category Archives: Gmina Wisznia Mała

Feed Subscription<

Wernisaż wystawy Marty Stachowskiej

14.12.2018 w Galerii na Zakręcie będziemy świętować otwarcie dwóch wystaw. Pierwsza, to ogłoszona wcześniej wystawa Barbary Gulbinowicz. Drugą stanowią pracę Marty Stachowskiej, które pojawią się w Wiszni Małej dzięki współpracy z wrocławskim OKiSem. Opis wystawy: „Dialog wewnętrzny jest formą doświadczenia antropologicznego, umożliwiającego eksplorację własnej tożsamości. Ów dialog przejawia się w „głośnym myśleniu”, ale również w […] Więcej »

Koncert Roberta Kasprzyckiego oraz wystawa Barbary Gulbinowicz

Zapraszamy na ostatni wernisaż w ramach Wiszeńskich Spotkań ze Sztuką w 2018 roku. 14 grudnia otworzymy wyjątkową wystawę Barbary Gulbinowicz, a koncert dla wiszeńskich wielbicieli dobrej muzyki zagra Robert Kasprzycki – jeden z najpopularniejszych piosenkarzy i autorów nurtu piosenki poetyckiej. Tego wydarzenia nie wolno przegapić! Więcej »

Jarmark Bożonarodzeniowy 2018!

Zapraszamy na tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy! W programie spotkanie z Mikołajem, targ produktów lokalnych oraz wspólne śpiewanie kolęd! Wydarzenie poprowadzi, a także zaśpiewa, Anna Wojtas-Gaweł. Zapraszamy 9 grudnia na teren Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Wiszni Małej. Startujemy już o 13:00! UWAGA – wydarzenie odbywa się w dużej mierze na terenie parkingu przy OKSiR, z […] Więcej »

Wyniki konkursu „Kartka dla Niepodległej”

Ogłaszamy wyniki konkursu „Kartka dla Niepodległej” zorganizowanego z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za złożone prace oraz za zainteresowanie tematem uczczenia tego pięknego jubileuszu!   Do konkursu zgłoszono 28 kartek z życzeniami urodzinowymi dla Polski. Lista nagrodzonych: Kategoria I-III I miejsce- Kryspin Kot II miejsce- Karolina Piegońska III miejsce- Alicja […] Więcej »

Śpiewające Wsie i otwarcie świetlicy w Malinie

Zapraszamy na Śpiewające Wsie – Patriotycznie! Wydarzenie odbędzie się tradycyjnie w Malinie, tym razem w odnowionej świetlicy. Przed rozpoczęciem festiwalu uroczyste otwarcie budynku po remoncie. Po występach grup ludowych zapraszamy na występ uElectrogórali, którzy zagrają do tańca. Zapraszamy również do udziału w Malinowym Konkursie! Więcej »

Program „Przyjaciel Kultury” dla uczniów!

Uczysz się w którejś z wiszeńskich szkół? Lubisz muzykę i plastykę? Program Przyjaciel Kultury jest dla Ciebie! Uczniom odwiedzającym wybrane wydarzenia kulturalne podarujemy specjalne naklejki „Przyjaciel kultury”. Okazując je w swojej szkole można liczyć na lepsze oceny np. z muzyki/plastyki/zachowania (więcej szczegółów można dowiedzieć się w szkole), a dla osób, które zbiorą ich sporo, OKSiR […] Więcej »

Scroll To Top