Category Archives: Kryniczno

Feed Subscription<

Wycieczka sołecka dla dzieci

Sołtys i Rada Sołecka Kryniczna zaprasza wszystkie dzieci z Kryniczna (obligatoryjnie) w wieku 6-16 lat na bezpłatną wycieczkę do Złotego Stoku. Wyjazd odbędzie się w poniedziałek 25 sierpnia (godzina odjazdu między 7 a 8). W programie wycieczki przewidziano zwiedzanie kopalnii, podziemny spływ, płukanie złota, zwiedzanie średniowiecznego parku techniki. W porze obiadowej przewidziany jest gorący posiłek. Zapisy wyłącznie na formularzu zgłoszeniowym. Liczba miejsc ograniczona (liczy się kolejność zgłoszeń). Zgody na wyjazd należy dostarczyć do Sołtysa Dominika Roguskiego bądź Michała Klina. Więcej szczegółów tuż przed wyjazdem. Więcej »

Będziemy mieć witacz

Dzięki osobowości prawnej naszego klubu: Kometa Kryniczno, nasza Grupa Odnowy Wsi mogła wziąć udział w konkursie na "Przedsięwzięcia promujące ideę odnowy wsi". W dniu 30 czerwca została ogłoszona lista zwycięzców wśród, których znalazła się nasza miejscowość (patrz załącznik poz. 82). Realizacja projektu rozpocznie się w sierpniu. Więcej »

Internet na boisku

Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą Fancom-Net (dostawcą Internetu radiowego w naszej miejscowości) w szatniach klubowych na boisku został podłączony Internet. Dzięki czemu będzie możliwy zdalny  dostęp do kamer, rozmieszczonych na terenie boiska. Za sponsoring dziękujemy serdecznie Panu Jackowi Nawrotowi z firmy Fancom-Net. Więcej »

Ekrany S5

Jutro (22.05.2014) o godzinie 15:00 na polu golfowym TOYA odbędzie się spotkanie w sprawie nowych warunków akustycznych dotyczących budowy drogi S5 w obrębie naszej miejscowości. Jeśli ktoś ma ochotę uczestniczyć wystarczy podjechać do restauracji TOYA. Więcej »

Scroll To Top