Category Archives: Kryniczno

Feed Subscription<

Wycieczka sołecka dla dzieci

Sołtys i Rada Sołecka Kryniczna zaprasza wszystkie dzieci z Kryniczna (obligatoryjnie) w wieku 6-16 lat na bezpłatną wycieczkę do Złotego Stoku. Wyjazd odbędzie się w poniedziałek 25 sierpnia (godzina odjazdu między 7 a 8). W programie wycieczki przewidziano zwiedzanie kopalnii, podziemny spływ, płukanie złota, zwiedzanie średniowiecznego parku techniki. W porze obiadowej przewidziany jest gorący posiłek. Zapisy wyłącznie na formularzu zgłoszeniowym. Liczba miejsc ograniczona (liczy się kolejność zgłoszeń). Zgody na wyjazd należy dostarczyć do Sołtysa Dominika Roguskiego bądź Michała Klina. Więcej szczegółów tuż przed wyjazdem. Więcej »

Będziemy mieć witacz

Dzięki osobowości prawnej naszego klubu: Kometa Kryniczno, nasza Grupa Odnowy Wsi mogła wziąć udział w konkursie na "Przedsięwzięcia promujące ideę odnowy wsi". W dniu 30 czerwca została ogłoszona lista zwycięzców wśród, których znalazła się nasza miejscowość (patrz załącznik poz. 82). Realizacja projektu rozpocznie się w sierpniu. Więcej »

Internet na boisku

Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą Fancom-Net (dostawcą Internetu radiowego w naszej miejscowości) w szatniach klubowych na boisku został podłączony Internet. Dzięki czemu będzie możliwy zdalny  dostęp do kamer, rozmieszczonych na terenie boiska. Za sponsoring dziękujemy serdecznie Panu Jackowi Nawrotowi z firmy Fancom-Net. Więcej »

Festyn Rodzinny

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Kryniczna oraz okolicznych miejscowości na coroczny festyn świętojański. Impreza odbędzie się w niedzielę 22 czerwca 2014 na boisku w Krynicznie. W programie przewidziano mnóstwo atrakcji: zabawy dla dzieci, konkurencje rodzinne, pokazy naukowe, pokazy wojskowe, dmuchany zamek. O godzinie 14:00 odbędzie się mecz Kawalerowie - Żonaci a o 15:00 oficjalny początek festynu. Zabawa potrwa do 22:00 przy dobrej muzyce tanecznej. Więcej »

Ekrany S5

Jutro (22.05.2014) o godzinie 15:00 na polu golfowym TOYA odbędzie się spotkanie w sprawie nowych warunków akustycznych dotyczących budowy drogi S5 w obrębie naszej miejscowości. Jeśli ktoś ma ochotę uczestniczyć wystarczy podjechać do restauracji TOYA. Więcej »

Scroll To Top