Category Archives: Malin

Feed Subscription<

Fotorelacja z Przeglądu Śpiewających Wsi w Malinie 2017

W Malinie 9 lipca 2017 roku odbyła się kolejna edycja imprezy pn.: „Śpiewające Wsie”. Podczas wydarzenia rozstrzygnięty został konkurs na najlepsze ciasto i deser z malin. Komisja konkursowa w składzie: Katarzyna Jarczewska, Jakub Bronowicki, Paweł Kamiński, Ewa Kargol, Małgorzata Ottenbreit przyznała trzy nagrody w obu kategoriach: Ciasta: I miejsce: Anna Wawrzyniak II miejsce: Elżbieta Laszczyk [...] Więcej »

Mamy już nagrody za ciasto i deser z Malin na konkurs w niedzielę 9.lipca 2017r

Poniżej zdjęcia nagród ufundowanych przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działnia Kraina Wzgórz Trzebnickich za trzy najlepsze ciasta z malinami oraz trzy najsmaczniejsze desery malinowe. W imieniu organizatorów bardzo dziękujemy Stowarzyszeniu LGD Kraina Wzgórz Trzebnickich  za ufundowanie atrakcyjnych nagród.  Więcej »

Drogie DZIECI…… zapraszamy w niedzielę 11. czerwca od 15-tej :-)

    Drogie DZIECI, z okazji Waszego święta składamy WAM najlepsze życzenia zdrowia, radości, szczęścia, spełnienia marzeń, sukcesów w szkołach, udanych wakacji (bo już wkrótce), dużo powodów do uśmiechu oraz wspaniałej zabawy na Festynie z okazji Dnia Dziecka, jaki dla Was przygotowujemy w Malinie w niedzielę,  11. czerwca od godziny 15-tej na terenie przy świetlicy.  Więcej »

Scroll To Top