Category Archives: Malin

Feed Subscription<

Mamy już nagrody za ciasto i deser z Malin na konkurs w niedzielę 9.lipca 2017r

Poniżej zdjęcia nagród ufundowanych przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działnia Kraina Wzgórz Trzebnickich za trzy najlepsze ciasta z malinami oraz trzy najsmaczniejsze desery malinowe. W imieniu organizatorów bardzo dziękujemy Stowarzyszeniu LGD Kraina Wzgórz Trzebnickich  za ufundowanie atrakcyjnych nagród.  Więcej »

Drogie DZIECI…… zapraszamy w niedzielę 11. czerwca od 15-tej :-)

    Drogie DZIECI, z okazji Waszego święta składamy WAM najlepsze życzenia zdrowia, radości, szczęścia, spełnienia marzeń, sukcesów w szkołach, udanych wakacji (bo już wkrótce), dużo powodów do uśmiechu oraz wspaniałej zabawy na Festynie z okazji Dnia Dziecka, jaki dla Was przygotowujemy w Malinie w niedzielę,  11. czerwca od godziny 15-tej na terenie przy świetlicy.  Więcej »

Święto Zmartwychwstania – WIELKANOC 2017

Zdrowych, spokojnych i ciepłych Świąt Wielkiej Nocy. Życzymy czasu spędzonego w gronie najbliższych, przy stołach pełnych smakowitości, a w poniedziałek spełnienia tradycji – mokrego Dyngusa ! Radna Marzanna Jurzysta-Ziętek, Sołtys Dorota Kuleta, Rada Sołecka oraz  Grupa Odnowy Wsi Malin Więcej »

Róża Różańcowa w Malinie

Tworzymy Różę Różańcową w Malinie! Jeśli wierzysz, chcesz się modlić, potrzebujesz wspólnoty, która będzie Cię mobilizować, to przyłącz się. Przynależność do Róży nie wymaga wiele. Polega jedynie na codziennym odmówieniu jednej tajemnicy różańca. Niewielkim wysiłkiem możesz wiele uzyskać. Odmawiając jeden dziesiątek różańca i rozważając tylko jedną tajemnicę, uczestnik koła ma zasługę taką samą, jakby odmówił [...] Więcej »

Zebranie wiejskie w czwartek 12.01.2017r.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Malina na konsultacje społeczne w sprawie progów zwalniających. Na zebraniu mieszkańcy podejmą decyzję, czy progi na ulicy głównej w Malinie mają powstać czy też nie. Zapraszamy zarówno zwolenników jak i przeciwników tej koncepcji. Zebarnie odbędzie się w czwartek, 12.01.2017 o godzinie 18-tej w świetlicy wiejskiej. Więcej »

Scroll To Top