Home / Gmina Zawonia

Category Archives: Gmina Zawonia

Feed Subscription<

Mieszkańcy gminy Zawonia, seniorzy 65+

image001 (1)

Mieszkańcy gminy Zawonia, seniorzy 65+, możecie Państwo wziąć udział w bezpłatnym kursie komputerowym, który odbędzie się w Czeszowie w świetlicy wiejskiej. Spotkanie informacyjno – organizacyjne z pierwszymi zajęciami już we wtorek 30 kwietnia 2019 roku w dwóch grupach: o godz. 8.00 i 11.00. Zapisy u pani Bożeny Cieleń (tel. 71 312 68 47, 505 014 [...] Więcej »

INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W CZESZOWIE !!!

pobrane

INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W CZESZOWIE Informuję, że większość pracowników Szkoły Podstawowej w Czeszowie  przystąpiła do strajku. W związku z dzisiejszą deklaracją nauczycieli niestrajkujących mogę zapewnić opiekę: - we Wtorek  dla 50 uczniów - w środę, czwartek i piątek dla 25 uczniów Prosimy o wyrozumiałość i śledzenie na bieżąco wiadomości . Informacje podamy przez e [...] Więcej »

VIII Powiatowy Przegląd Kolęd ” Rozśpiewany Czeszów 2019″

49465104_1989932974424890_8195768516779966464_o

6 stycznia 2019 roku wszystkie drogi prowadziły do Czeszowa i doprowadziły około 300 mieszkańców powiatu trzebnickiego do Niezłego Młyna na VIII Powiatowy Przegląd Kolęd „Rozśpiewany Czeszów 2019″. Wzięły w nim udział grupy śpiewacze o różnym charakterze: AleBabki z Czeszowa – gospodynie tego wydarzenia, Załoga Niezłego Młyna z właścicielem Bogdanem Ludkowskim w roli kolędników, Strzeszowianki, chór [...] Więcej »

ROK 2019 z AleBabkami z Czeszowa

AleBabki kalendarz 19mmmmmm

Dzięki projektowi ”AleBabki dla przyszłości”, który znalazł uznanie w oczach ekspertów Narodowego Centrum Kultury, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Mieszkańców Czeszowa Pro Futuro zgromadziło materiał dźwiękowy wykorzystywany przez AleBabki z Czeszowa, a opracowany przez Bogdana Syka, w formie archiwum elektronicznego oraz wydało kalendarz na rok 2019. Dzięki temu kalendarzowi można spędzić z AleBabkami cały 2019 rok, [...] Więcej »

Regulamin VIII Powiatowego Przeglądu Kolęd !!!

rozspiewany_czeszow_2019

Regulamin VIII Powiatowego Przeglądu Kolęd                    „Rozśpiewany Czeszów 2019” I. ORGANIZATOR PRZEGLĄDU: Powiatowy Przegląd Kolęd w Czeszowie jest organizowany przez Stowarzyszenie Pro Futuro i STOWARZYSZENIE LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA KRAINA WZGÓRZ TRZEBNICKICH (zwane w dalszej części LGD KWT). II. DATA I MIEJSCE PRZEGLĄDU: Powiatowy Przegląd Kolęd odbędzie się  6 stycznia 2019 roku w Niezłym Młynie w Czeszowie  [...] Więcej »

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

wigilia-boze-narodzenie

Jak obyczaj każe stary, według ojców naszej wiary, pragniemy złożyć Wam życzenia w dniu Bożego Narodzenia:   Niech ta gwiazdka betlejemska , która świeci Wam o zmroku, doprowadzi Was do szczęścia i radości w Nowym Roku !   Z najlepszymi życzeniami   Bożena Cieleń i Wiesława Wawrzyniak https://www.youtube.com/watch?v=Du2dQVi-mhw https://www.youtube.com/watch?v=AqURloGxrcM https://www.youtube.com/watch?v=v9V1Fzpw0IM Więcej »

Regulamin VIII Powiatowego Przeglądu Kolęd

przegląd kolęd czeszów 2019

Regulamin VIII Powiatowego Przeglądu Kolęd                    „Rozśpiewany Czeszów 2019” I. ORGANIZATOR PRZEGLĄDU: Powiatowy Przegląd Kolęd w Czeszowie jest organizowany przez Stowarzyszenie Pro Futuro i STOWARZYSZENIE LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA KRAINA WZGÓRZ TRZEBNICKICH (zwane w dalszej części LGD KWT). II. DATA I MIEJSCE PRZEGLĄDU: Powiatowy Przegląd Kolęd odbędzie się w sobotę 6 stycznia 2019 roku w Niezłym Młynie [...] Więcej »

„AleBabki na Boże Narodzenie”

okładka płyty 001

AleBabki z Czeszowa prezentują swój dorobek, który utrwaliły w ramach realizacji projektu pt. „ AleBabki na Boże Narodzenie”  współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020” . Ten projekt został zrealizowany dzięki Lokalnej Grupie Działania [...] Więcej »

PROSZĘ PAŃSTWA O GŁOSY!!!

ulotka wiesława wawrzyniak

SZANOWNI MIESZKAŃCY GMINY  ZAWONIA I TRZEBNICA  Kandyduję do Rady Powiatu Trzebnickiego z Państwa  Okręgu  z listy nr 13 miejsce nr 3. Proszę o Państwa głosy. Mieszkam w   Czeszowie, pracuję również w Czeszowie w Szkole Podstawowej jako sekretarz szkoły. Od lat działam dla lokalnej społeczności: byłam członkinią Rady Sołeckiej w latach 1998-2002 i 2006- 2015, radną [...] Więcej »

PROSZĘ PAŃSTWA O GŁOSY!!!

Bnaer 2x1 BC PSL

SZANOWNI MIESZKAŃCY POWIATU TRZEBNICKIEGO, MILICKIEGO, OLEŚNICKIEGO, WOŁOWSKIEGO, GÓROWSKIEGO, OŁAWSKIEGO, WROCŁAWSKIEGO, STRZELIŃSKIEGO I ŚREDZKIEGO! Kandyduję do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego z Państwa Okręgu z listy nr 2 miejsce nr 8. Proszę o Państwa głosy. Ukończyłam kulturoznawstwa i filologię polską na Uniwersytecie Wrocławskim. Jestem żoną, matką trojga dorosłych dzieci i babcią. Mieszkam w Czeszowie (gmina Zawonia, powiat trzebnicki) [...] Więcej »

Zapytanie ofertowe!!!

Pro Futuro logo 22

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Mieszkańców Czeszowa Pro Futuro Czeszów, ul. Marii Konopnickiej 16/3   Zapytanie ofertowe Dotyczy zadania w ramach projektu  „AleBabki dla przyszłości” realizowanego ze środków pozostających w dyspozycji Dyrektora Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura – Interwencje 2018. EtnoPolska   OGŁOSZENIE  Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Mieszkańców Czeszowa Pro Futuro ogłasza nabór ofert [...] Więcej »

Zapytanie ofertowe!!!

Pro Futuro logo 22

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Mieszkańców Czeszowa Pro Futuro Czeszów, ul. Marii Konopnickiej 16/3 Zapytanie ofertowe Dotyczy zadania w ramach projektu  „AleBabki dla przyszłości” realizowanego ze środków pozostających w dyspozycji Dyrektora Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura – Interwencje 2018. EtnoPolska   OGŁOSZENIE  Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Mieszkańców Czeszowa Pro Futuro ogłasza nabór ofert na [...] Więcej »

Scroll To Top