Home / Gmina Zawonia

Category Archives: Gmina Zawonia

Feed Subscription<

Witryna Wiejska!!!

poprawka7

Szanowni Państwo,W imieniu zespołu redakcji portalu Witryny Wiejskiej zapraszamy do lektury naszego portalu. Prosimy Państwa o wydrukowanie przesłanej przez nas ulotki informacyjnej i wywieszenie jej na tablicy ogłoszeń w Państwa ośrodku, lub w innym uczęszczanym przez mieszkańców miejscu. W zamian za pomoc oferujemy możliwość publikacji na łamach naszego portalu, ważnych informacji i ogłoszeń, pochodzących od Państwa, [...] Więcej »

Regulamin VII Powiatowego Przeglądu Kolęd „Rozśpiewany Czeszów 2018″

zaproszenie czeszów strona 1

              Regulamin VII Powiatowego Przeglądu Kolęd                    „Rozśpiewany Czeszów 2018” I. ORGANIZATOR PRZEGLĄDU: Powiatowy Przegląd Kolęd w Czeszowie jest organizowany przez Stowarzyszenie Pro Futuro i STOWARZYSZENIE LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA KRAINA WZGÓRZ TRZEBNICKICH (zwane w dalszej części LGD KWT). II. DATA I MIEJSCE PRZEGLĄDU: Powiatowy Przegląd Kolęd odbędzie się w [...] Więcej »

Informacja o realizacji projektu

DSCN0868

W ramach poddziałania ” Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach  strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” objętego PROW na lata 2014-2020 dla operacji realizowanych w ramach projektu granatowego ogłoszonego przez Lokalną Grupę Działania ” Krainę Wzgórz Trzebnickich ” Przedstawicielki Stowarzyszenia Pro Futuro w dniu 5 grudnia 2017 roku w  GOKSiR Wiszni Małej podpisały umowę [...] Więcej »

1-2 grudnia – Dolnośląski Kongres Odnowy Wsi

288845b1cc

         Serdecznie zapraszamy na VIII doroczny Kongres Odnowy Wsi, który odbędzie się w dniach 1-2 grudnia ( piątek – sobota) br. na Zamku Kliczków. Kongres organizowany jest dla  uczestników Odnowy Dolnośląskiej Wsi w związku z tym do udziału serdecznie zapraszamy przedstawicieli grup Odnowy Wsi z  sołectw i gmin formalnie uczestniczących w programie.  [...] Więcej »

Czeszów: Cudowne Miejsce 2017-11-07 15:01:13

photo

          Zapraszam na szkolenie dla rolników i osób które sprzedają swoje produkty pierwotne oraz przetworzone czyli sery, jaja , mleko , wędliny , soki , dżemy i inne . Będzie omawiana tematyka możliwości handlu nimi na podstawie zmienionych ostatnio przepisów prawno –podatkowych oraz zostaną przedstawione informacje o systemach jakości żywności. Serdecznie [...] Więcej »

Kościół w Podhajcach!!!

IMG_4429-23-10-17-11-36

TOWARZYSTWO MIŁOŚNIKÓW ZIEMI PODHAJECKIEJ Data założenia: 14 listopada 2009 roku                  Patronka: Błogosławiona Marta Wiecka SM Motto: Ziemia Podhajecka ponad granicami. Pamięć i prawda = przebaczenie i pojednanie. KRS 0000365743                      NIP 9121860918                      REGON 021356232 Rachunek rozliczeniowy w PLN: BS Oława 36 9585 0007 0010 0100 9705 0001 Adres:  ul. Tadeusza Kościuszki 71/1, 55-200 Bystrzyca k. Oławy [...] Więcej »

„Wieś w Polsce 2017: diagnoza i prognoza” – raport z badania

30-lat-fww-logo

Szanowni Państwo,Miło nam poinformować, że raport z badania „Wieś w Polsce 2017: diagnoza i prognoza” jest już gotowy. Zapraszamy do zapoznania się z nim na stronie: http://fundacjawspomaganiawsi.pl/raport-wies-2017/ Jednocześnie wszystkim uczestnikom i uczestniczkom badania bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i wiedzę, którą się z nami podzielili. Zapraszamy do wyrażenia opinii na temat wyników raportu na facebookowym profilu Fundacji [...] Więcej »

Warsztaty Dawnych Europejskich Sztuk Walki

Freifechter_logo_grend-feder3c

W sobotę 07.10.2017 r. na Sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej im. ks Wawrzyńca Bochenka w Czeszowie odbędą się Warsztaty Dawnych Europejskich Sztuk Walki poprowadzone przez stowarzyszenie Związek Wolnych Szermierzy „Freifechter Wrocław”. Zapraszamy wszystkich chętnych wraz z rodzinami do wzięcia udziału. W programie znajdą się m.in. takie atrakcje jak: wykłady o tematyce: Dawnych Europejskich Sztuk Walki, [...] Więcej »

Owocny wyjazd AleBabek na Mazury!

DSC_1449

     Udany pod każdym względem: muzycznym, rekreacyjno-krajoznawczym i kompanijnym. Spotkana kompania w Świętajnie, Spychowie, Kolonii i Jerutkach cudowna!      AleBabki z Czeszowa serdecznie dziękują za dofinansowanie ich wyjazdu na Mazury: Gminie Zawonia i Wójt Agnieszce Werście i Sekretarzowi Wojciechowi Hoffmanowi,      Starostwu Powiatowemu w Trzebnicy i Staroście Waldemarowi Wysockiemu i Sekretarzowi Robertowi [...] Więcej »

Scroll To Top