Home / Gmina Zawonia

Category Archives: Gmina Zawonia

Feed Subscription<

Trzymajmy kciuki za AleBabki z Czeszowa!

DSC_1358

Panie z zespołu AleBabki z Czeszowa śpiewają i wyznaczają sobie kolejne wyzwania: prezentują, podtrzymują i upowszechniają tradycje narodowe. Te górnolotne słowa przekuwają na czyny: występują publicznie ponad 20 razy rocznie, organizują Powiatowy Przegląd Kolęd „Rozśpiewany Czeszów”, wydały dwie płyty, w tym jedną z kolędami i teledysk do jednej z nich. Obecnie pracują nad kilkuminutowym filmem, [...] Więcej »

Konkursy grantowe!!!

Starostwo Powiatowe w Trzebnicy we współpracy z Dolnośląską Federacją Organizacji Pozarządowych zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące 2 konkursów granatowych tylko dla Dolnego Śląska. Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz wszystkich mających pomysły na które nie mogą znaleźć finansowania na spotkanie informacyjno – doradcze, które odbędzie się w dniu 06.09.2018 r. o godz. 15:00 w siedzibie Starostwa [...] Więcej »

Jeden projekt – wiele działań!!!

DSC_1569

Stowarzyszenie PRO FUTURO prowadzi między innymi zespół śpiewaczy AleBabki z Czeszowa. Jest to grupa 13 pań – mieszkanek Czeszowa, które spotykają się w świetlicy wiejskiej, pracują pod kierunkiem instruktora i prezentują się w czasie okolicznościowych imprez o różnej randze (wiejskiej, gminnej, powiatowej i wojewódzkiej), których są organizatorkami, współorganizatorkami lub uczestniczkami. Rocznie występują publicznie ok. 30 [...] Więcej »

Witryna Wiejska!!!

poprawka7

Szanowni Państwo,W imieniu zespołu redakcji portalu Witryny Wiejskiej zapraszamy do lektury naszego portalu. Prosimy Państwa o wydrukowanie przesłanej przez nas ulotki informacyjnej i wywieszenie jej na tablicy ogłoszeń w Państwa ośrodku, lub w innym uczęszczanym przez mieszkańców miejscu. W zamian za pomoc oferujemy możliwość publikacji na łamach naszego portalu, ważnych informacji i ogłoszeń, pochodzących od Państwa, [...] Więcej »

Regulamin VII Powiatowego Przeglądu Kolęd „Rozśpiewany Czeszów 2018″

zaproszenie czeszów strona 1

              Regulamin VII Powiatowego Przeglądu Kolęd                    „Rozśpiewany Czeszów 2018” I. ORGANIZATOR PRZEGLĄDU: Powiatowy Przegląd Kolęd w Czeszowie jest organizowany przez Stowarzyszenie Pro Futuro i STOWARZYSZENIE LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA KRAINA WZGÓRZ TRZEBNICKICH (zwane w dalszej części LGD KWT). II. DATA I MIEJSCE PRZEGLĄDU: Powiatowy Przegląd Kolęd odbędzie się w [...] Więcej »

Scroll To Top