Home / Gmina Zawonia / Czeszów

Category Archives: Czeszów

Feed Subscription<

Jeden projekt – wiele działań!!!

DSC_1569

Stowarzyszenie PRO FUTURO prowadzi między innymi zespół śpiewaczy AleBabki z Czeszowa. Jest to grupa 13 pań – mieszkanek Czeszowa, które spotykają się w świetlicy wiejskiej, pracują pod kierunkiem instruktora i prezentują się w czasie okolicznościowych imprez o różnej randze (wiejskiej, gminnej, powiatowej i wojewódzkiej), których są organizatorkami, współorganizatorkami lub uczestniczkami. Rocznie występują publicznie ok. 30 [...] Więcej »

Witryna Wiejska!!!

poprawka7

Szanowni Państwo,W imieniu zespołu redakcji portalu Witryny Wiejskiej zapraszamy do lektury naszego portalu. Prosimy Państwa o wydrukowanie przesłanej przez nas ulotki informacyjnej i wywieszenie jej na tablicy ogłoszeń w Państwa ośrodku, lub w innym uczęszczanym przez mieszkańców miejscu. W zamian za pomoc oferujemy możliwość publikacji na łamach naszego portalu, ważnych informacji i ogłoszeń, pochodzących od Państwa, [...] Więcej »

Regulamin VII Powiatowego Przeglądu Kolęd „Rozśpiewany Czeszów 2018″

zaproszenie czeszów strona 1

              Regulamin VII Powiatowego Przeglądu Kolęd                    „Rozśpiewany Czeszów 2018” I. ORGANIZATOR PRZEGLĄDU: Powiatowy Przegląd Kolęd w Czeszowie jest organizowany przez Stowarzyszenie Pro Futuro i STOWARZYSZENIE LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA KRAINA WZGÓRZ TRZEBNICKICH (zwane w dalszej części LGD KWT). II. DATA I MIEJSCE PRZEGLĄDU: Powiatowy Przegląd Kolęd odbędzie się w [...] Więcej »

Informacja o realizacji projektu

DSCN0868

W ramach poddziałania ” Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach  strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” objętego PROW na lata 2014-2020 dla operacji realizowanych w ramach projektu granatowego ogłoszonego przez Lokalną Grupę Działania ” Krainę Wzgórz Trzebnickich ” Przedstawicielki Stowarzyszenia Pro Futuro w dniu 5 grudnia 2017 roku w  GOKSiR Wiszni Małej podpisały umowę [...] Więcej »

1-2 grudnia – Dolnośląski Kongres Odnowy Wsi

288845b1cc

         Serdecznie zapraszamy na VIII doroczny Kongres Odnowy Wsi, który odbędzie się w dniach 1-2 grudnia ( piątek – sobota) br. na Zamku Kliczków. Kongres organizowany jest dla  uczestników Odnowy Dolnośląskiej Wsi w związku z tym do udziału serdecznie zapraszamy przedstawicieli grup Odnowy Wsi z  sołectw i gmin formalnie uczestniczących w programie.  [...] Więcej »

Czeszów: Cudowne Miejsce 2017-11-07 15:01:13

photo

          Zapraszam na szkolenie dla rolników i osób które sprzedają swoje produkty pierwotne oraz przetworzone czyli sery, jaja , mleko , wędliny , soki , dżemy i inne . Będzie omawiana tematyka możliwości handlu nimi na podstawie zmienionych ostatnio przepisów prawno –podatkowych oraz zostaną przedstawione informacje o systemach jakości żywności. Serdecznie [...] Więcej »

Scroll To Top