Home / Rozmaitości

Category Archives: Rozmaitości

Feed Subscription<

DRB Market Research in Poland

Firma DRB Market Research in Poland przeprowadza profesjonalne badania rynku, pomaga klientom w zdobyciu informacji w szerokim zakresie. Jesteśmy w stanie dostosować się do Państwa potrzeb i wymagań. Nie ograniczamy się do jednego obszaru terytorialnego bądź działań w ramach jednej branży. Stosujemy pełną gamę badań marketingowych. Jesteśmy elastyczni. Wybór metodologii ... Więcej »

Polimer24 – chemia profesjonalna z Niemiec

Nie trzeba było długo czekać, aż polscy przedsiębiorcy znajdą radę na dyskryminację konsumencką jaką stosują wobec klientów z Europy Środkowej globalne koncerny. Od pewnego czasu na polskim rynku można kupić chemię profesjonalną pochodzącą bezpośrednio od naszych zachodnich sąsiadów. Niemieckie środki czystości czyli potocznie mówiąc: chemia z Niemiec jest już sprzedawana ... Więcej »

I Charytatywny Bal Karnawałowy w Pocysterskim Klasztorze w Trzebnicy

I Charytatywny Bal Karnawałowy w Pocysterskim Klasztorze w Trzebnicy

Fundacja dla Ratowania Klasztoru św. Jadwigi Śląskiej „By służyć” oraz Siostry Boromeuszki z Trzebnicy zapraszają na I Charytatywny Bal Karnawałowy w Pocysterskim Klasztorze w Trzebnicy, który odbędzie się 4 lutego 2017 r. od godz. 20.00 do białego rana. Bal organizowany jest z okazji 750. rocznicy kanonizacji św. Jadwigi Śląskiej. Magiczna ... Więcej »

Rusza akcja pomocy dla poszkodowanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe

Rusza akcja pomocy dla poszkodowanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe

Odzyskaj swoje pieniądze z funduszy i polisolokaty 4 lipca br. rusza kampania społeczna skierowana do milionów Polaków posiadających oszukańcze fundusze i polisolokaty. Akcję kierujemy do mieszkańców województw: dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego, małopolskiego i kujawsko-pomorskiego. To już druga edycja cieszącej się dużym zainteresowaniem kampanii informacyjnej w ramach której Stowarzyszenie „Przywiązani do Polisy” ... Więcej »

Portal Trzebnica24.eu poszukuje korespondentów

Portal Trzebnica24.eu poszukuje korespondentów

Lubisz wyzwania? Chcesz nabyć nowych doświadczeń? Uważasz, że w internecie jest zbyt mało informacji na temat Twojej wsi, gminy lub powiatu trzebnickiego lub uważasz, że te które są bywają nierzetelne? Zostań lokalnym korespondentem portalu Trzebnica24.eu . Co mogę zagwarantować? szansę na wysoką oglądalność i poczytność Twoich treści – najpopularniejsze artykułu ... Więcej »

Strzał w dziesiątkę – konkurs filmowy Komisji Europejskiej dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

Strzał w dziesiątkę – konkurs filmowy Komisji Europejskiej dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

Co zmieniło się wokół nas w ciągu ostatniej dekady? Co Polska wniosła do Unii Europejskiej i jakie szanse Unia oferuje Polsce? Przedstawicielstwo KE zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie „Strzał w dziesiątkę!” Przygotujcie krótki film, który pokaże co zmieniło się w Waszym życiu i zamieśćcie go w ... Więcej »

Scroll To Top